Programy

 

ODOMKNITE SVOJ POTENCIÁL

Venujeme sa rôznym skupinám ľudí, od interných trénerov, ktorí si chcú zvýšiť kvalifikáciu, až po profesionálnych trénerov, ktorí chcú získať vyššiu úroveň akreditácie. Máme tiež kurzy vhodné pre začiatočníkov, ktorí sa zaujímajú o oblasť koučovania, ako aj pre tých, ktorí sa špecializujú na agilné a tímové koučovanie.

 

Diplom v oblasti podnikového koučovania

IDEÁLNY ZÁKLAD PRE ÚSPEŠNÚ KARIÉRU V OBLASTI PROFESIONÁLNEHO KOUČOVANIA

Tento program je navrhnutý tak, aby vám poskytol potrebné zručnosti a vedomosti na to, aby ste sa stali efektívnym koučom.

Naše školenie je založené na základných teóriách transakčnej analýzy, systémového myslenia, reflexívnej praxe, kreativity a psychodynamickej oblasti, ktoré sú podľa nás nevyhnutné pri vytváraní holistického a integrovaného prístupu ku koučovaniu.

 

Interné školenie trénerov

PRE ODBORNÍKOV, KTORÍ SA UCHÁDZAJÚ O ROLU INTERNÉHO KOUČA VO SVOJEJ ORGANIZÁCII

Tento program je určený pre odborníkov, ktorí sa uchádzajú o rolu interného kouča vo svojej organizácii, bez ohľadu na ich skúsenosti s koučovaním.

Naši študenti pochádzajú z rôznych oblastí, ako sú odborníci v oblasti ľudských zdrojov a L&D, konzultanti, zdravotnícki pracovníci, manažéri, agilní kouči a SCRUM Masters.